A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

 

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 05.05.2020 в мережі Інтернет на офіційному сайті Розсошанської сільської ради опубліковано проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Розсошанської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Мета прийняття проекту – поповнення доходної частини місцевого бюджету.

З повним змістом зазначених документів можна ознайомитись в адміністративній будівлі Розсошанської сільської ради (с. Розсоша, вул. Центральна, 4) та на офіційному сайті Розсошанської сільської ради (http://rozsoshanska.gromada.org.ua/main/)

в розділі регуляторна діяльність.

   Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються в письмовому вигляді на поштову адресу або електронною поштою протягом одного місяця з моменту опублікування проекту даного рішення.

Поштова адреса: 31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с.Розсоша, вул. Центральна,4.

E-Mail адреса :rozsoshasilrada@gmail.com

Контактні телефони: 0382-67-44-42                                                             

    Проект "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік"

 

Реквізити для внесення грошової застави кандидатами в депутати та на посаду сільського голови.

Реквізити для внесення грошової застави на Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

12:44:08 07.09.2020

Хмельницькі аудитори за п’ять місяців поточного року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 193 млн грн

Фахівці  Управління Західного офісу   Держаудитслужби  в  Хмельницькій  області протягом січня – травня 2020 року провели моніторинг 151 процедури закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю  майже 263 млн грн.

13:45:04 25.06.2020

Оголошення.

   Про взяття на баланс Розсошанської сільської ради безхазяйного нерухомого майна в с. Карпівці Хмельницького району Хмельницької області (колишній консервний завод).

14:37:42 24.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора