Хмельницька область, Хмельницький район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 05.05.2020 в мережі Інтернет на офіційному сайті Розсошанської сільської ради опубліковано проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Розсошанської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Мета прийняття проекту – поповнення доходної частини місцевого бюджету.

З повним змістом зазначених документів можна ознайомитись в адміністративній будівлі Розсошанської сільської ради (с. Розсоша, вул. Центральна, 4) та на офіційному сайті Розсошанської сільської ради (http://rozsoshanska.gromada.org.ua/main/)

в розділі регуляторна діяльність.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються в письмовому вигляді на поштову адресу або електронною поштою протягом одного місяця з моменту опублікування проекту даного рішення.

Поштова адреса: 31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с.Розсоша, вул. Центральна,4.

E-Mail адреса :rozsoshasilrada@gmail.com

Контактні телефони: 0382-67-44-42