Cвято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу»

Сьогодні, 6 грудня, у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів відбулося свято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу», приурочене Дню Збройних Сил України. На свято були запрошені учасники АТО, які є колишніми учнями Розсошанської школи та учасники, які проживають на території громади.

20:33 07.12.2016

День Збройних Сил України

4 грудня в Ружичанському СБК  відбувся захід до Дня Збройних Сил України. Перед  учасниками АТО,  гостями,  присутніми у залі з вітальними словами та художніми номерами виступили вихованці Хмельницької  РДМШ.

20:10 06.12.2016

Конкурс сучасної патріотичної пісні «Україно, мій любий край!»

30 листопада у приміщенні районного Будинку культури відбувся районний фестиваль - конкурс сучасної патріотичної пісні «Україно, мій любий край!» у якому взяли участь 135 конкурсантів із 28 навчально-виховних закладів району.

19:41 03.12.2016

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою проведення цілеспрямованої роботи з школярами щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в НС в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з 14.11 по 18.11 було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У тижні взяли участь 144 учні, 4 класоводи, 6 класних керівників, 2 вчителя фізкультури, бібліотекар, педагог-організатор, 6 техпрацівників.

19:38 18.11.2016

Людина вповзає в бібліотеку дитиною і залишається там на все життя….

Заключним етапом Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек стало загальношкільне свято «Посвята другокласників у мешканці шкільного царства» для учнів 1-4 класів, яке відбулося 28 жовтня в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів.

21:49 31.10.2016

Читання книги – це ніби розмова з найкращими людьми.( Декарт)

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Під таким гаслом у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів розпочався 1-го жовтня Всеукраїнській місячник шкільних бібліотек. Напротязі місяця бібліотекарем, Криськовою Мариною Іванівною, було проведено ряд виховних заходів:

19:21 25.10.2016

День захисника України в Ружичанському НВК

13 жовтня з нагоди свята Захисника України в Ружичанському НВК відбулася зустріч учнів та педагогів школи, працівників культури з учасниками АТО. Запрошені відверто ділилися спогадами про бойові дії, а також подарували учням спортивний інвентар із побажаннями міцного здоров?я та козацького духу. Учні підготували для гостей художні виступи. Діти переглянули книжково- ілюстративну виставку «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення». По завершенню свята учасники АТО разом із учнями посадили біля школи кущі калини. Воїни показали хлопчикам фізичну підготовку.

16:05 23.10.2016