Сторінка на стадії наповнення.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата створення: 19:38 18.11.2016

З метою проведення цілеспрямованої роботи з школярами щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в НС в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з 14.11 по 18.11 було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У тижні взяли участь 144 учні, 4 класоводи, 6 класних керівників, 2 вчителя фізкультури, бібліотекар, педагог-організатор, 6 техпрацівників.

Людина вповзає в бібліотеку дитиною і залишається там на все життя….

Дата створення: 21:49 31.10.2016

Заключним етапом Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек стало загальношкільне свято «Посвята другокласників у мешканці шкільного царства» для учнів 1-4 класів, яке відбулося 28 жовтня в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів.

Читання книги – це ніби розмова з найкращими людьми.( Декарт)

Дата створення: 19:21 25.10.2016

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Під таким гаслом у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів розпочався 1-го жовтня Всеукраїнській місячник шкільних бібліотек. Напротязі місяця бібліотекарем, Криськовою Мариною Іванівною, було проведено ряд виховних заходів:

«Фіточай – еліксир здоров’я» - засідання у фітобарі «Калина».

Дата створення: 16:06 23.10.2016

«Фіточай – еліксир здоров’я» - засідання у фітобарі «Калина».

День захисника України в Ружичанському НВК

Дата створення: 16:05 23.10.2016

13 жовтня з нагоди свята Захисника України в Ружичанському НВК відбулася зустріч учнів та педагогів школи, працівників культури з учасниками АТО. Запрошені відверто ділилися спогадами про бойові дії, а також подарували учням спортивний інвентар із побажаннями міцного здоров?я та козацького духу. Учні підготували для гостей художні виступи. Діти переглянули книжково- ілюстративну виставку «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення». По завершенню свята учасники АТО разом із учнями посадили біля школи кущі калини. Воїни показали хлопчикам фізичну підготовку.

Дата створення: 16:00 23.10.2016

9 жовтня в Києві проходив Всеукраїнський марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2016. Учні Ружичанського НВК взяли участь в ньому, а саме: Малік Владислав, Шуварський Ігор, Баланюк Ян у супроводі свого вчителя фізкультури Козак Наталії Миколаївни .

"За волю, за Славу"!

Дата створення: 20:35 15.10.2016

14 жовтня в селі Андрійківці, відбулося свято присвячене "Дню козацтва та захисника України". Директор будинку культури Швець Олена Миколаївна, бібліотекар Благун Ганна Францівна та педагог-організатор Осинська Тетяна Леонідівна разом з учнями Андрійковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів провели свято під гаслом "За волю, за Славу"!

День українського козацтва, Покрову Пресвятої Богородиці та День Захисника України відзначали в Розсошанській ЗОШ I-IIIст.

Дата створення: 20:09 14.10.2016

14 жовтня у нашої держави потрійне свято. Ми відзначаємо День українського козацтва, Покрову Пресвятої Богородиці та День Захисника України.

«Бібліотек@ – сучасна, креативна, твоя!»

Дата створення: 20:01 03.10.2016

27 вересня 2016 року в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся VIII обласний Форум бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотек@ – сучасна, креативна, твоя!» приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. В рамках форуму відбувся ярмарок соціальних ініціатив «Впровадження кращих інновацій у роботі бібліотеки», який пройшов на території та в приміщенні обласної наукової бібліотеки.